13. ročník, 8.4.2017

Výsledky 1. ročníku "Pardubické arabesky"

Výsledky 1. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

Výsledky 1. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

VÝSLEDKY 1. ROČNÍKU PARDUBICKÉ ARABESKY 1.4. 2005

 

Porota:

 

Mgr. Miroslav Hajn  - absolvent TK Praha a AMU, bývalý sólista baletu ND Praha, pedagog

                                       TK a AMU Praha

 

Helena Frolíková  - absolventka TK Praha, dlouholetá sólistka baletu ND Praha, působí

                                  jako pedagog na 1. soukromé TK v Praze

 

Mgr. Mahulena Křenková – absolventka pražské TK a AMU, bývalá sólistka baletu ND

                                                 Praha, profesorka na AMU

 

Lucie Šimůnková absolventka TK Praha, sólistka baletu Laterny Magiky

 

Jakub Šimůnek – absolvent pražské TK, bývalý člen Pražského komorního baletu, sólista

                               baletu Laterny Magiky

 

 

Mga Tereza Šmahová – akademická výtvarnice, autorka loga soutěže, vybírá 5

                                         nejkrásnějších kostýmů

 

KATEGORIE 1A

 

1. místo     Anna Novotná (Valčík) – ZUŠ Chrudim

2. místo     Karolína Hejnová (Variace Kitrí) –  Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

3. místo     Dominika Ziková (Variace Magnólie) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 1B

 

1. místo    Magdalena Moriová, Ondřej Porkert (Variace) – ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo    K. Kyselová, B. Dohnalová, D. Porkert (Trisch-trasch polka)

                     ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. místo   D. Sochrová, V. Gabíková, K. Rejlková (Variace ředkviček)

                     Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 2A

 

1. místo     Lenka Maříková (Variace Svanildy) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

2. místo     Petr Špaček (Bubeníček) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

3. místo     Alexandra Baráková (Mazurka) - Baletní škola Bac. Jána Nemce,         Kristina Žárová (Variace Armidy) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

 Praha

KATEGORIE 2B

 

1. místo     J. Hovorková, N. Dvouletá, P. Růžičková (Pierot) – ZUŠ Aš

2. místo     P. Špaček, J. Rašek, V. Pokorný (Trio) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

3. místo     M. Bosáková, M. Seidlová, A. Macháčková (Trio) - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

KATEGORIE 3A

 

1. místo      Klára Skřivanová (Variace z Grand pas de quatre) – ZUŠ Ústí nad Labem –

                                Neštěmice

2. místo       Romana Dolinková (Variace Aurory) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

3. místo      Helena Konečná (Variace Paquity) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 3B

 

1. místo       Kateřina Bromová, Pavel Najmon (Adagio) - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo       V. Zellerová, Z. Zellerová (Variace) - Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

3. místo       NEUDĚLENO

 

KATEGORIE 4A

 

 

1. místo        Kateřina Blažková (Variace z plamenů Paříže) - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo        Kateřina Syslová (Variace Raymondy) – Taneční škola Jany Tomanové, Praha

3. místo        Adéla Holasová (Variace z Grand pas de quatre) - ZUŠ Ústí nad Labem –

                                  Neštěmice

 

KATEGORIE 4B

 

1. místo       NEUDĚLENO

2. místo       Scéne du bouquet - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. místo       Grand pas de quatre – Entré -  Taneční škola Jany Tomanové, Praha

 

KATEGORIE 5A

 

1. místo       Tereza Demlová (Variace Kitrí) - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo        Kateřina Jirásková (Variace z Bajadéry) - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. místo        Zuzana Poživilová (Variace z Grand pas de quatre) - ZUŠ Ústí nad Labem –

                                 Neštěmice

 

KATEGORIE 5B

 

1. místo     Allegro – Baletní škola I.V. Psoty, Brno

                 Pas de deux - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo     Badinerie  - Baletní škola I.V. Psoty, Brno

3. místo     Pas de troix z Labutího jezera - ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

CENY ZA KOSTÝM:

 

Anna Novotná – kostým z Valčíku, ZUŠ Chrudim

Anna Kopecká – kostým Floriny, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

Romana Dolinková – kostým Aurory, Baletní škola Bac. Jána Nemce, Praha

Kateřina Blažková – kostým z Plamenů Paříže, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

Kateřina Jirásková – kostým z Bajadéry, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

 

ZVLÁŠTNÍ CENY POROTY:

 

Pavel Ševela – za partnerskou spolupráci, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

Daniel a Ondřej Porkertovi – za jevištní projev,  ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

Veronika Svobodová – za choreografii, Baletní škola I.V. Psoty, Brno

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ ARABESKA:

 

Petra Říhová , Baletní škola I.V. Psoty, Brno

Radka Gutová, Taneční škola Jany Tomanové, Praha

 

 

         

20.01.2008 16:30:52
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one