13. ročník, 8.4.2017
VÝSLEDKOVÁ LISTINA PARDUBICKÁ ARABESKA 2014
Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
1.A 1 Kašíková Nicol Skřítek Štěstík Sen noci svatojánské F. M. Bartholdy Balet HKH 48
1.A 2 Vacíková Tatiana Valčík Copellia Leo Delibes BA Adély Pollertové 43
1.A 3 Tereza Hochmanová Veslá variace x Jules Massenet ZUŠ Chrudim 41
1.A 4 Fenclová Nikola Tanec Mášenky Louskáček P.I.Čajkovskij BŠ Olgy Kyndlové 40
1.A 5 Hubálková Rebeka Tarantella folklór BŠ Filiánek Brno 38
1.A 6 Marešová Adéla Červená Karkulka Spící Krasavice P.I.Čajkovský ZUŠ Unhošť 34
1.A 6. Juránková Sabina Tanec Zlatovlásky Z pohádky do pohádky Oskar Nedbal ZUŠ Fr. Kmocha Kolín 34
1.A 7 Iliina Kateřina Dívenka Filmová ZUŠ Žerotín Olomouc 33
1.A 8 Zemanová Ela Variace Lišky Doktor Bolíto I.Morozov BŠ BcA. Jána Němce 30
1.A 9 Kyryk Viktoria Skřítek Sen noci svatojánské F. M. Bartholdy Dětský balet Praha 29
1.A 9 Pospíchalová Emílie Květinářka Gaité Parisienne J.Offenbach/M. Rosenthal ZUŠ Uherské Hradiště 29
1.A 9 Pelclová Charlotte Paquita Paquita Balet HKH 29
1.A 9 Peřinová Julie Tanec vánku M.Nyman ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 29
1.A 10 Zavoralová Andrea VARIACE KORZÁR KORZÁR A. CH. ADAM ZUŠ Havlíčkova Pardubice 26
1.A 11 Málková Natálie MOTÝLEK LA PAPION J. J. OFENBACH ZUŠ Havlíčkova Pardubice 25
1.A 11 Zajícová Ester Variace Kláry Louskáček P.I.Čajkovskij BŠ BcA. Jána Němce 25
1.A 12 Mitošinková Lucie Anenská polka Johann Strauss Mitošinková Olga 24
1.A 12 Moravcová Madlen Číča Balet HKH 24
1.A 12 Zafarová Evelína Zakázané ovoce Nina Simon BŠ Arabeska Praha 24
1.A 13 Flousková Barbora Panenka Coppélia Leo Delibes ZUŠ Broumov 23
1.A 14 Kollárovičová Alexandra tanec Číňanky Červený mák Reinhold Gliere BS Ballet Prima 22
1.A 14 Šimonová Barbora VÁŽKA LA PAPION J. J. OFENBACH ZUŠ Havlíčkova Pardubice 22
1.A 15 Westlake Johana Variace Jeane Plameny Paříže B.Asafjev BŠ BcA. Jána Němce 20
1.A 15 Wangová Eliška Kejklířka filmová BŠ Filiánek Brno 20
1.A 16 Lipšová Alžběta Etuda (Fossils) Fairy Doll J.Bayer BŠ BcA. Jána Němce 19
1.A 17 Prouzová Sára Variace víly chlebových drobečků Spící Krasavice P.I.Čajkovskij Fouette baletní studio Broumov 15


Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
1.B 1 Kašíková Nicol Frendlová Nina Pelclová Charlotte Adámková Nina Skřítci Sen noci svatojánské F. M. Bartholdy Balet HKH 43



1.B 2 Skopová Aneta Herz Tim Karkulka a vlk Šípková Růženka P.I.Čajkovskij BŠ Olgy Kyndlové 42



1.B 3 Coufalová Marta Podlasová Monika Dvě Perly Koníček Hrbáček Cesare Pugni BS při MD Olomouc 41



1.B 4 Zavřelová Viktorie Bendová Adéla Duet s Beruškou Broučci Tibor Frešo BS při MD Olomouc 40



1.B 4 Kvapilová Jana Ditmarová Valerie Duet s Verunkou Broučci Tibor Frešo BS při MD Olomouc 40



1.B 5 CUPLOVÁ AMÁLIE NAROVCOVÁ VIKTORIE VEČERKOVÁ KAROLINA PAS DE TROIS LOUSKÁČEK P.I. ČAJKOVSKÝ Dětský balet Praha 39



1.B 6 Hochmanová Tereza Koblasová Dagmar Humoreska A. Dvořák ZUŠ Chrudim 35



1.B 7 Kyryk Viktoria HLOŽKOVÁ LUDMILA KAPILA AMY TYMOVÁ VALENTÝNA TANEC KUŘÁTEK MARNÁ OPATRNOST F. HÉROLD Dětský balet Praha 33



1.B 8 Skořepová Lucie Miadiková Julie Višničky Čipollino Karen Chačaturjan BS Ballet Prima 30



1.B 9 Wangová Eliška Maříkková Kateřina Barvířová Olga Komorné filmová BŠ Filiánek Brno 29



1.B 10 Gabrielová Hana Janovská Klára Rychtaříková Ela Zafarová Viktorie I´m yours Jason Mraz BŠ Arabeska Praha 25



1.B 10 Malotová Julie Zezulová Karolína Panenky R.Egues BŠ Filiánek Brno 25



1.B 10 Juračková Alena Zelníčková Ema Čokoláda R. Portman BŠ Filiánek Brno 25



1.B 10 Šmíd Daniel Krajíčková Ema Ruckerová Adéla Námořníci Winston Sharples ZUŠ Havlíčkova Pardubice 25



1.B 11 Březinová Veronika Lipšová Alžběta Rozverné víly Fairy Doll J.Bayer BŠ BcA. Jána Němce 19



1.B 12 Meškanová Barbora Benáková Lucie Air - J.S.Bach BŠ BcA. Jána Němce 13



1.B 13 Školníková Karla Sočkaliková Eliška Prouzová Sára Betašová Libuše Valentinka Lucienne Bouyer Fouette baletní studio Broumov 11



Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
2.A 1 Rybánska Terezie Laurencia Laurencia Alexander Crain BŠ Arabeska Praha 48
2.A 2 Borovičková Lucie Variace Vlastní choreografie G. Rossini BA Adély Pollertové 47
2.A 3 Benák Patrik Námořník BŠ Arabeska Praha 45
2.A 4. Cvrkalová Barbora Čínský tanec Louskáček P.I.Čajkovskij BŠ Filiánek Brno 41
2.A 5 Mrázek Daniel Variance z Pas de Deux Korzár Riccardo Drigo ZUŠ Fr. Kmocha Kolín 40
2.A 6 Vanská Barbora Prince de l' Azur Francis Bernier BS při MD Olomouc 38
2.A 7 Tsima Maria Variace Labutí jezero P.I.Čajkovskij BŠ Filiánek Brno 37
2.A 7 Šmídová Klára Tanec Ředkvičky Cipollino K.Khachaturian BŠ Olgy Kyndlové 37
2.A 7 Kocmanová Natálie Pizzicato Sylvie L. Delibes Dětský balet Praha 37
2.A 8 Staňková Ludmila Variace ze Svatebního páru Giselle A.Ch.Adam SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 36
2.A 9 Mikesková Nela Procházka v Provence Yan Tiersen ZUŠ Uherské Hradiště 35
2.A 10 Makarová Adela Čertice Walpurgis Night z opery Faust Charles Gounod BS Ballet Prima 34
2.A 11 Götz Tomáš Variace Paquita Leo Minkus Konsonance Pardubice 33
2.A 12 Talalajevska Sofia Nikiya-variace Bajadéra L.Minkus BŠ Olgy Kyndlové 32
2.A 13 Koudelková Anna Amor Don Quijote L. Mincus BS při MD Olomouc 30
2.A 14 Hrubešová Klára Variace Sad Korzár A.Ch.Adam BŠ BcA. Jána Němce 27
2.A 15 Vacíková Dominika Variace Suite No. 2 Badinerie J.S.Bach BA Adély Pollertové 26
2.A 15 Jeneiová Vanessa Variace Giselle Giselle A. CH. Adam ZUŠ Havlíčkova Pardubice 26
2.A 16 Pavliš Kryštof Tanec šaška J. Thorovský ZUŠ Vítězslava Nováka Skuteč 25
2.A 16 Demlová Kristýna Cukrová Víla Louskáček P. I. Čajkovskij ZUŠ Havlíčkova Pardubice 25
2.A 17 Koferová Barbora Amélie Y.Tiersten-La Noyee ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 24
2.A 17 Musilová Kristýna Boléro Copplélia Leo Delibes Sokromá ZUŠ Havlíčkův Brod 24
2.A 17 Francková Nelly Cukrová Víla Louskáček P. I. Čajkovskij Balet HKH 24
2.A 18 Sieratovská Jaroslava Variace Aurory Spící krasavice P. I. Čajkovskij ZUŠ Broumov 16


Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
2.B 1 Benák Patrik Burdová Klára Rybánská Terezie Hallelujah Ray Charles BŠ Arabeska Praha 47



2.B 2 Markarova Adéla Hrubá Ester Pizzicato Sylvie Leo Delibes BS Ballet Prima 46



2.B 3 Petkovská Eliška Vysekalová Lucie Doležalová Simona Námořníci H. Kay SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 45



2.B 4 Machovská Hana Vysoudilová Vendula Štěstíčko ZUŠ Žerotín Olomouc 39



2.B 5 Čížková Kateřina Haldová Anna Němečková Barbora Pas de trois Dmitrij Šostakovič Konsonance Pardubice 35



2.B 6 Daenhardtová Klára Talalajevska Sofia Šmídová Klára Zemanová Miriam Čínský tanec Louskáček P.I.Čajkovskij BŠ Olgy Kyndlové 34



2.B 6 Staňková Ludmila Jedličková Marie Mariell J. Fučík SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 34



2.B 7 Hubálková Rebeka Cvrkalová Barbora Tsima Maria Tykvičky Cipollino Karen Khachaturian BŠ Filiánek Brno 33



2.B 8 Kasmanová Natálie Víšková Darina Bortlíková Kateřina Kovářová Bára Jarní víly Sen noci svatojánské F. M. Bartholdy Balet HKH 31
nejkrásnější arabeska


2.B 8 Kocmanová Natálie Talacková Ema Matoušková Michaela Černá Atáta Tanec masek Romeo a Jule S. Prokofjev Dětský balet Praha 31



2.B 8 Svobodová Barbora Pulkrabová Zuzana Smidtova Diana Vitovjakova Nela Motýli Broučci Tibor Frešo BS při MD Olomouc 31



2.B 9 Denksteinová Laura Götz Tomáš Mařáková Anna-Marie Veselý Ondřej Valčík Královna loutek Joseph Bayer Konsonance Pardubice 29



2.B 10 Zavoralová Andrea Jeneiová Vanessa Pizzicato Sylvie Leo Delibes ZUŠ Havlíčkova Pardubice 28



2.B 10 Štěpánková Kristýna Hrochová Eliška Pizzicato Silvie L. Delibes ZUŠ Chrudim 28



2.B 11 Šourek František Lagron Matyáš Bartoníček Václav Tanec klaunů Louskáček P.I. Tchaikovsky ZUŠ Chrudim 26



2.B 12 Peřinová Julie Koferová Barbora Pithartová Vendula Komáři české lidové písně ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 25



2.B 13 Sochorová Michaela Plachá Monika Tanec Gulnáre Pas de Fleurs Leo Delibes ZUŠ Fr. Kmocha Kolín 23



2.B 14 Kovťuková Alexandra Vebrová Berenika Tarantella - G.Rossini BŠ BcA. Jána Němce 21



2.B 15 Petricová Elena Čejková Tereza Novotná Mariana Krejčíková Anna What makes you beautiful One Direction ZUŠ Havlíčkova Pardubice 17



Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
3.A 1. Gracíková Izabela Harlequin Harlequinade Balet HKH 49
3.A 2. Polášková Nela Četník ze Saint Tropez filmová SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 48
3.A 3. Šimková Lucie Variace z Pas de trois La Corsaire A. Ch. Adam BŠ Arabeska Praha 43
3.A 4. Vacíková Alexandra Maple Leaf Rag Scott Joplin BA Adély Pollertové 42
3.A 5 Rufertová Ema Variace ze svatebního páru Giselle A.Ch.Adam Balet HKH 40
3.A 6 Hrubá Eser Variace Sugar Plum Fairy Louskáček P.I. Čajkovsky BS Ballet Prima 38
3.A 7 Doleželová Simona Lisette Marná opatrnost L.Hertel SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 34
3.A 7 Chocholatá Anastasia Badinerie J. S. Bach Konsonance Pardubice 34
3.A 8 Červenková Tereza Rebeka Variace du mirror Faust Charles Gounod Konsonance Pardubice 32
3.A 8 Gelová Vilma The Dying Swan Swan lake Camille Saint-Saens ZUŠ Hranice 32
3.A 9 Říhová Veronika Rytířka Lindsey Striling ZUŠ Uherské Hradiště 30
3.A 9 Burdová Klára Variace Giselle Giselle A. Ch. Adam BŠ Arabeska Praha 30
3.A 10 Prokešová Kateřina Variace L.M.Gottschalk SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 28
3.A 10 Mročková Eliška VALČÍK S.Mach ZUŠ Pardubice Polabiny 28
3.A 11 Haldová Anna Farandola Šípková Růženka P. I. Čajkovskij Konsonance Pardubice 27
3.A 11 Mašterová Natálie Šeříková víla Spící krasavice P.I.Čajkovskij SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 27
3.A 12 Bendová Tereza Variace z Pas De Trois Labutí jezero P. I. Čajkovskij BS při MD Olomouc 26
3.A 13 Gregorová Karolína Dívčí čardáš Opera Netopýr F. Liszt BŠ BcA. Jána Němce 25
3.A 13 Krubnerová Adéla Lesní víla Šípková Růženka P.I.Čajkovskij BŠ Olgy Kyndlové 25
3.A 13 Marešová Nikola Variace Panenky Coppélia L. Delibes Dětský balet Praha 25
3.A 14 Tobková Denisa Popelka Popelka Sergej Prokofjev BA Adély Pollertové 24
3.A 14 Kotýnková Eliška Zimní víla Šípková Růženka P.I.Čajkovskij BŠ Olgy Kyndlové 24
3.A 15 Al-Imamová Natalia Nocturno F-moll - F.Chopin BŠ BcA. Jána Němce 21
3.A 16 Knoblochová Radka Variace Raymondy Raymonda S.Glazunov BŠ BcA. Jána Němce 19


Kategorie soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
3.B 1 Stříteská Lucie Gracíková Izabela Číňanky Louskáček P. I. Čajkovskij Balet HKH 38



3.B 2. Polášková Nela Mašterová Natálie Para Alegria G.Gershwin SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 34



3.B 3 Kaplanová Karolína Zemanová Sára Tanec čínských dívek Rudý mák R. M. Gliere ZUŠ Chrudim 30



3.B 4 Marková Dominika Giselová Ludmila Šál Popelka Sergej Prokofjev ZUŠ Uherské Hradiště 29



3.B 5 Borovičková Lucie Vacíková Alexandra Schindlerová Adéla Borovičková Zuzana Grand Pas de Quatre Grand Pas de Quatre C. Pugni BA Adély Pollertové 28



3.B 5 Kotýnková Eliška Krubnerová Adéla Variace z Pas d'action Don Quijote L.Minkus BŠ Olgy Kyndlové 28



3.B 6 Domenici Laura Ševčíková Karolína Štréblová Karolína Solařová Johana Čínský tanec Louskáček P. I. Čajkovskij Dětský balet Praha 25



3.B 6 Hezká Štěpánka Sejpalová Denisa Badinerie J. S. Bach ZUŠ Pardubice Polabiny 25



3.B 7 Bilanová Adéla Doležalová Denisa Kučerová Kristýna Mic Macs Raphael Beau a Max Steiner ZUŠ Žerotín Olomouc 24



3.B 8 Hůrková Anita Víšková Darina Kovářová Bára Hubáčková Jana Růže Petr Hubáček Balet HKH 22



3.B 9 Slívová Denisa Tomková Lucie Kameny Spící krasavice P. I. Čajkovskij Baby dance Praha 17



3.B 10 Zdarsová Kateřina Kráčmarová Lenka Poledňáková Anna Peříčka ZUŠ Hranice 16



3.B 11 Buriancová Bára Kopřivová Lenka Javůrková Klára Selzerová Eva Walts of the Flowers The Nutcracker P.I. Tchaikovsky ZUŠ Hranice 12



3.B 12 Kuželová Kateřina Koulová Pavla Rozpolcenost ZUŠ Unhošť N - není založeno na principech klasického tance



Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
4.A 1. Vlček František Acteon Esmeralda C.Pugni BŠ BcA. Jána Němce 45
4.A 2 Mokrenová Tereza Tango Konstantin Wecker Konsonance Pardubice 43
4.A 3 Stříteská Lucie Královna loutek Balet HKH 40
4.A 4 Eliášová Marie Popelka Popelka Sergej Prokofjev Balet HKH 39
4.A 5 Rákosová Michaela Kiss the rain Yiruma Konsonance Pardubice 38
4.A 6 Vyroubalová Veronika Variace Lízy Marná opatrnost F. Hérold Balet HKH 37
4.A 7 Bažantová Sabina Variace Diany Král Kandaules C. Pugni Dětský balet Praha 36
4.A 8 Sukopová Eliška Carmen Carmen Bizet-Chedrin BS při MD Olomouc 35
4.A 9 Němečková Terezie Variace Kitri from Dream Don Quichotte Leo Minkus Konsonance Pardubice 33
4.A 10 Hendrichová Anja Variace Sad Korzár A.Ch.Adam BŠ BcA. Jána Němce 30
4.A 11 Borovičková Zuzana La Valse Filmová hudba Yann Tiersen BA Adély Pollertové 29
4.A 12 Lumande Jacqueline Le Corsaire Korzár A.CH. Adam ZUŠ Havlíčkova Pardubice 28
4.A 13 Hudíková Martina Variace A.Vivaldi SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 26
4.A 14 Gabíková Veronika Variace Aurory Spící krasavice P.I.Čajkovskij BŠ BcA. Jána Němce 25
4.A 15 Schindlerová Adéla Variace Sylvie Sylvia Léo Delibes BA Adély Pollertové 22
4.A 16 Honskusová Sára Variace ze svatebního páru Giselle A. CH. Adam BA Adély Pollertové 21
4.A 17 Ondráčková Daniela Čarodějka Filmová ZUŠ Žerotín Olomouc N - není založeno na principech klasického tance
4.A 17 Kuzněcovová Daria Singin' in the Rain Nacio Herb Brown ZUŠ Žerotín Olomouc N - není založeno na principech klasického tance
4.A 17 Janková Josefína Dobro a zlo Filmová ZUŠ Žerotín Olomouc N - není založeno na principech klasického tance


Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
4.B 1 Němečková Terezie Rákosová Michaela Mokrenová Tereza Chocholatá Anastasia Harlekýnky Královna loutek Joseph Bayer Konsonance Pardubice 44



4.B 2 Marešová Nikola Černá Magdaléna Bažantová Sabina Vltava B. Smetana Dětský balet Praha 38



4.B 3 Gabíková Veronika Smutný Václav Duet Sicilské Nešpory G.Verdi BŠ BcA. Jána Němce 34



4.B 4 Prokešová Kateřina Holoubková Eliška Freynová Kateřina Hudíková Martina Pas de Quatre Spící krasavice P. I. Čajkovskij SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 31



4.B 5 Petrušková Zuzana Vlčková Veronika Solař František Tango ZUŠ Hlučín 27



4.B 6 Rozsypalová Natálie Drašnarová Kateřina Slámová Kateřina Vyroubalová Veronika Bolero španělský tanec španělský tanec Balet HKH 25



4.B 7 Al-Imamová Natalia Alfonso Tereza Květinový duet L. Delibes BŠ BcA. Jána Němce 23



4.B 7 Turková Anna Hlaváčková Pavla Eliášová Marie Neuerová Anna Dřeváky Marná opatrnost F. Hérold Balet HKH 23



4.B 8 Danišová Markéta Nedvědová Natálie Osudy Filmová ZUŠ Žerotín Olomouc 20



4.B 9 Bergová Sabina Urbancová Anna Valešová Martina Tre momentos E. Aguiar ZUŠ Pardubice Polabiny 17



Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
5.A 1. Eliška Rufertová Paquita Paquita Balet HKH 49
5.A 2 Zellerová Helena My One and Only Who Cares G.Gershwin BŠ BcA. Jána Němce 40
5.A 3 Hovorková Barbora Umírající labuť Camille Saint Saens ZUŠ Broumov 33
5.A 4 Natálie Rozsypalová Variace Lízy Marná opatrnost F. Hérold Balet HKH 30
5.A 5 Zellerová Slávka Variace z Drahokamů Spící krasavice P.I.Čajkovskij BŠ BcA. Jána Němce 29
5.A 6 Anna Turková Tango Moulin Rouge M. Ravel Balet HKH 27
5.A 7 Kateřina Drašnarová Nikya La bayadere L. Mincus Balet HKH 26
5.A 7 Vlčková Veronika Ježibaba Sněhurka a sedm trpaslíků B. Pawlowski ZUŠ Hlučín 26
5.A 8 Bibenová Kateřina You know how i feel A.Newley,L.Bricusse ZUŠ Pardubice Polabiny 19
5.A 9 Petrušková Zuzana Variace Odeta Labutí jezero P.I.Čajkovskij ZUŠ Hlučín 18
5.A 10 Bergová Lucie Requiem for a dream A.L.Webber,C.Mansell ZUŠ Pardubice Polabiny 16


Kategorie pořadové číslo soutěžící název choreografie název baletu autor hudby název školy hodnocení
5.B 1 Březovská Klára Pokorný Vladimír Jarní vody - S.Rachmaninov BŠ BcA. Jána Němce 46



5.B 2 Wilzingová Tereza Najmon Pavel Šeherezáda a sultán Šeherezáda Nikolaj Rimskij-Korsakov Konsonance Pardubice 45



5.B 3 Poková Daniela Poková Dominika Roučková Kateřina Šimková Lucie Rolling in the deep Adele BŠ Arabeska Praha 44



5.B 4 Zellerová Slávka Zellerová Helena Džurná Kristýna La Ballade des gens heureux - Zaz/Gerard Lenorman BŠ BcA. Jána Němce 37



5.B 5 Bergová Lucie Bibenová Kateřina Němcová Markéta Libertango D. da Silva ZUŠ Pardubice Polabiny 26



5.B 6 Hovorková Barbora Keyzlarová Jana Bajadera Bajadéra L. Mincus ZUŠ Broumov 25



5.B 6 Šmídová Iva Kopčilová Tereza Svitavská Petra Šmídová Denisa Noi brave ragazze R.Marra BŠ Řetězová reakce Brno 25
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one