13. ročník, 8.4.2017
Výsledkovou listinu najdete zde:

http://www.kcpardubice.cz/images/file/v%C3%BDsledkov%C3%A1%20listina%202015.pdf

KATEGORIE 1A

1. Vacíková Tatiana, La Sylphide, BA Adély Polertové, 50
2. Pelclová Charlotte, Variace z Grand Pas de Quatre, BA Adély Polertové,48
3. Volková Natálie, Kuřátko, BŠ Filiánek, 42
4. Mitošinková Lucie, Habanera, BackStage Praha 8, 41
5. Podlasová Monika,Variace z pas de deux Modrého ptáka, BS při MDOlomouc, 40
6. Moravcová Madlen, Pippi longstocking, Balet HKH, 38
7. Adamkov Nina, Fairy Doll, Balet HKH, 35
8. Kosová Alžběta, Variace Klára, BŠ Filiánek, 33
9. Málková Natálie, Ruský tanec, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova, 30
10. Wünschová Alice, Kočička, BŠ Irina Popova Olomouc, 29
11. Haisová Emma, variace Lízy, BŠ BcA. Jána Nemce, 27
12. Zemanová Ela, Wednesday, BŠ BcA. Jána Nemce, 26
13.Klimková Kristýna, Variace Amorka, BS při MD Olomouc, 24
13.Moravová Amálie, Zlatovláska, Balet HKH, 24
13.Pospíchalová Emílie, Lollipop ,ZUŠ Uherské Hradiště,24
13.Skořepová Lucie, Variace z baletu Bajadéra, Ballet Prima,24
13.Zelníčková Ema,Variace Tambourin, BŠ Filiánek, 24
14.Kollárovičová Alexandra, Tanec pro Violettu, Ballet Prima, 22
14.Hanáková Klára, Bajadéra, BŠ Ballerine, 22
15.Bruštík Julie, Cupid, BŠ Ballerine, 20
16.Ježková Barbora, Variace Lisetty, BcA. Jána Nemce, 18
16.Koblasová Dagmar, Modrý ptáček, ZUŠ Chrudim, 18
17.Jungwirthová Elen, Labuť, BŠ Arabeska, 17
17.Valešová Daniela.Variáce víly Draže, BS Fouettes,17
18.Nguyen th iLinchi, Motyl, BS Fouettes,14
18.Prouzová Sára, Variace amorka, ZUŠ Broumov,14
19.Flousková Barbora, Variace Medory, ZUŠ Broumov,12
20.BetašováLibuše, Variace víly něžnosti, ZUŠ Broumov,11
21.Školniková Karla,Variace víly přísnosti, BS Fouettes,10
22.DočkalikováEliška, Variace šeřkové víly, ZUŠ Broumov,9

KATEGORIE 2A

1. Benák Patrik, Variace Valpružina noc, BŠ Arabeska, 50
2. Mrázek Daniel, variace, ZUŠ Fr. Kmocha Kolín, 46
3. Kašíková Nicol, Diana, Balet HKH, 45
4. Vacíková Dominika, Variace Angely, BA Adély Polertové,38
5. Fenclová Nikola, Cupido – variace, BŠ Olgy Kyndlové, 36
6. Koudelková Anna, Walpurgis Night, BŠ Irina Popova Olomouc, 35
6. Tsima Maria, Plamínek, BŠ Filiánek, 35
6. Šmídová Klára, Španělský tanec, BŠ Olgy Kyndlové, 35
7. Skopová Aneta, Višnička – variace, BŠ Olgy Kyndlové, 33
8. Miadiková Julie, Tanec Zvonku, Ballet Prima, 32
8. Marková Julie, Variace Lízy, BS při MD Olomouc, 32
9. Bendová Adéla, Variace z pas de trois, BS při MD Olomouc, 30
9. Götz Tomáš, Variace, Konsonance, 30
10.Zafarová Evelina, Variace Plameny Paříže, BŠ Arabeska, 29
11.Hubálková Rebeka, Pirátská variace, BŠ Filiánek, 28
12.Marešová Adéla, Ramze - variaceBŠ Olgy Kyndlové, 27
13.Neumanová Karolína, Zlatohlávek, Balet HKH, 23
13.Mikesková Nela, Amorek, ZUŠ Uherské Hradiště, 23
13.Čížková Kateřina, Variace, Konsonance, 23
14.Hložková Ludmila, Perský tanec, Dětský balet Praha, 22
14.Peřinová Julie, Amor, ZUŠ Havlíčkova Pardubice, 22
14.Cuplová Amálie, Variace Růžového pantera, Dětský balet Praha, 22
14.Hůrková Anita, Waltz, Balet HKH, 22
15.Westlake Johana, Variace Svanildy, BŠ BcA. Jána Nemce, 21
16.Zavoralová Andrea, Paví tanec, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova, 20
16.Jeneiová Vanessa, Klasická variace, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova, 20
17.Coufalová Agáta, Variace panenky, BS při MD Olomouc, 19
17.Ditmarová Valerie, Červená karkulka, BŠ Irina Popova Olomouc,19
17.Hrubešová Klára, Variace Aurory, BŠ BcA. Jána Nemce, 19
18.Kvapilová Jana, Mary Poppins, BŠ Irina Popova Olomouc, 18
19.Sieratovská Jaroslava,Variáce princezny Floriny,ZUŠ Broumov, 10
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one