13. ročník, 8.4.2017

Výsledky 3. ročníku "Pardubické arabesky"

Výsledky 3. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

Výsledky 3. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

VÝSLEDKY 3. ROČNÍKU PARDUBICKÉ ARABESKY 31.3. 2007

 

 

POROTA:

 

Mgr. Miroslav Hajn  -absolvent TK Praha a AMU, bývalý sólista baletu ND Praha, pedagog

                                       TK a AMU Praha

 

Helena Frolíková  - absolventka TK Praha, dlouholetá sólistka baletu ND Praha, působí

                                  jako pedagog na 1. soukromé TK v Praze

 

Mgr. Alice Kovářová absolventka pražské TK a AMU, pedagog na TK v Praze a AMU

 

Ivo Jirásek- absolvent pražské TK, bývalý člen Pražského komorního baletu, člen baletu

                       Laterny Magiky

 

Mgr. Lucie Špálová absolventka TK Praha a AMU, pedagog na TK a pražské AMU

 

 

Mga Tereza Šmahová – akademická výtvarnice, autorka loga soutěže, vybírá 5

                                         nejkrásnějších kostýmů

 

KATEGORIE 1A

 

1. místo       Klára votoupalová (Vlnka) – ZUŠ Heřmanův Městec

2. místo       Amálie Najmanová (Variace Zlatovlásky), ZUŠ Praha 5 – Radotín

3. místo       Michaela Vobejdová (Šeříková panenka), ZUŠ Heřmanův Městec

 

KATEGORIE 1B

 

1. místo       Anna Novotná, Klára Votoupalová (Duet), ZUŠ Chrudim

2. místo       Dřeváčkový tanec, ZUŠ Praha 5 – Radotín

3. místo       Tanec služek, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

KATEGORIE 2A

 

1. místo        Ada Korolczuk )Variace), Spoleczne Ognisko Baletowe Lublin, Polsko

2. místo        Nicole Nippertová (Variace Jean), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

3. místo        Karolína Hejnová (Variace Giselle), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 2B

 

1. místo        Tanec dívek z Bajadéry, ZUŠ Ústí nad Labem, Neštěmice

2. místo        N.Bušková, K. Davidová (Čínský tanec), ZUŠ Charlotty Masarykové, Praha 6

3. místo        Menuet, ZUŠ Pardubice – Lonkova

 

 

 

 

 

KATEGORIE 3A

 

1. místo        Barbora Šlapáková (Prelude), ZUŠ Ústí nad Labem, Neštěmice

2. místo        Agnieszka Blaszkiewicz (Variace ze Sylvie), Szkola Baletowwa „Capitol“

                                   Wroclaw, Polsko

3. místo       Vladimír Pokorný (Variace Franze), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

                    Jan Vaněk (Variace Filipa), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 3B

 

1. místo        Jaro a Léto z baletu Popelka, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo        Vstup z 1. jednání baletu Bajadéra, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

3. místo         Tanec květin, ZUŠ Pardubice – Lonkova

 

 

KATEGORIE 4A

 

1. místo       Alice Nádvorníková (Variace Nikie), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

2. místo        Petra Říhová (Čekání na Romea), Baletní skupina Nike – Baletní škola I.V.

                                Psoty při ND v Brně

                    Klára Skřivanová (Variace Giselle), ZUŠ Ústí nad Labem, Neštěmice

3. místo       Šárka Loukotová (Pavilon Armidy), ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

                    Pavel Najmon (Variace z Bajadéry), ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

KATEGORIE 4B

 

1. místo         Trio, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

2. místo          Rondo, ZUŠ Pardubice – Lonkova

3. místo         L.Michalcová, L. Marhanová (Primabaleríny), ZUŠ Chrudim

 

 

KATEGORIE 5A

 

1. místo          Tereza Novotná (Variace z Paquity), ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo           Kateřina Blažková (Variace řeky), ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. místo           Helena Zellerová (Monolog Frigie), Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

 

KATEGORIE 5B

 

1. místo          Pas de troix, Baletní skupina Nike – Baletní škola I.V. Psoty při ND v Brně

                      Allegro, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

2. místo         Veselé vánoce z baletu Louskáček, Baletní škola I.V. Psoty při ND v Brně

                       Pas de quatre z Bajadéry, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. místo          Tanec dívek z baletu Gajané, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

 

 

 

 

 

 

CENY ZA KOSTÝMY:

 

Anežka Havránková, kostým z Bajadéry, ZUŠ Praha 5 – Radotín

Anna Novotná, kostým Duhové víly, ZUŠ Chrudim

Alice Nádvorníková, kostým Nikie, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

Šárka Loukotová, kostým Armidy, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

Divoký tanec, Baletní škola I.V. Psoty při ND v Brně

 

ZVLÁŠTNÍ CENY POROTY:

 

Variace magnólií, za taneční projev, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

Eliška Rufertová, za osobitý výkon, Taneční škola Rozmarýn, Hradec Králové

Variace na Paganiniho téma, za choreografii, Baletní škola I.V. Psoty při ND v Brně

Veronika Vránová, za výraz, Baletní škola I.V. Psoty při ND v Brně

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ ARABESKA:

 

Anna Novotná, ZUŠ Chrudim

 

20.01.2008 16:35:54
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one