13. ročník, 8.4.2017

Výsledky kategorie 1A,1B

Výsledky 7. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

Výsledky 7. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

KATEGORIE 1A

 

pořadové číslo

soutěžící

název choreografie

hodnocení

1.

Kapounová Sára

Esmeralda

85

2.

Borovičková Lucie

Rozverná víla

75

3.

Rybánská Tereza

Koketka

74

4.

Hálová Karolína

Malá variace

70

5.

Podlasová Adéla

Piaf

65

6.

Nováková Anežka

Panenková víla

61

7.

Tereza Hochmanová

Včelička

60

8.

Šimonová Barbora

Plamínek

53

9.

Červenková Tereza Rebeka

Červencová letní noc

51

10.

Mařáková Anna Marie

Víla zimy

48

11.

Dudová Alexandra  

variace víly ze Spící krasavice

46

12.

Zavřelová Viktorie

Panenka

44

12.

Roubíčková Sarah

Květen

44

13.

Chvojková Denisa

Variace v bílém

42

14.

Haškovcová Rozárie

Bajadéra

38

14.

Makarová Adéla

Variace Amora

38

 

KATEGORIE 1B

pořadové číslo

soutěžící

 

hodnocení

1.

Kozlová Kateřina    Polášková Nela

Co je to?

85

2.

Kuncová Agáta  Ocetková Eliška  Janíčková Alžběta  Košková Johana

Pastorale

65

3.

Vanská Bára                  Pospíšil Marek

Rokoko

59

4.

Hrochová Eliška  Trojanová Nika          Novotná Sára

Tanec myšek

58

5.

Hochmanová Tereza  Kotrlová Zuzana          Dusová Kristýna  Hochmanová Karolína

Dešťové víly

56

5.

Hálová Karolína           Hálová Kristýna

Air

56

6

Rybánská Tereza               Ohnisková Terezie  Štědrá Kristina        Zafarová Evelína

Pendrek

54

7

Kofferová Barbora            Hrubá Ester

Fiorelini

49

8

Skořepová Lucie  Králíčková Ema         Šmíd Daniel

Pas de trois

46

8.

Lysykh Milana                Smutný Patrik

Karkulka a vlk

46

9

Zelendová Marie  Kaplanová Karolína  Zachová Veronika  Zemanová Sára

Jarní valčík

44

10

Pelikánová Zuzana  Hrubešová markéta  Heřmánková Kristýna  Kotrbová Anna

Magnolie

42

11

Zafarová Evelína  Karbanová Eliška  Ohnisková Lucie  Urbanová Michaela

Matadorky

41

12

Ludvíková Eliška  Pezinková Zdara  Demlová Kristýna  Šmídová Amálie

Kuřátka

38

12.

Škurková Viola   Sokolová Natálie   Endlová Natálie  Štěpánková Kristýna

Skleněné panenky

38

12.

Mařáková Anna Marie  Macounová Tereza  Šmidberská Alžběta  Žulevičová Stela

Skřítci

38

13.

Chovancová Anna    Martausová Elen     Klímková Aneta

variace z baletu Sylvie

37

14.

Haškovcová Rozárie  Nováková Anežka              Al-lmamová Natálie  Tögyesi Adéla

Dívčí variace

35

14.

Borovcová Nikola  Němečková Barbora

Valčík

35

15.

Čížková Kateřina  Haldová Anna  Moravcová Barbora  Šimáčková Andrea

Jaro a léto z ročních dob

32

16.

Landsmannová Lucie  Pithartová Vendula  Malinová Pavla 

Tramonto

24

11.04.2011 12:55:54
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one