13. ročník, 8.4.2017

Výsledky kategorie 3A,3B a 4A,4B

KATEGORIE 3A

 

 

soutěžící

název choreografie

hodnocení

1.

Eliášová Marie

Kitri

63

2.

Němečková Terezie

Variace Armidy

56

3.

Vyroubalová Veronika

Variace Lízy

54

4.

Schindlerová Adéla

Modrá variace

44

5.

Kurník Jan

Variace z baletu Paquita Inigo

43

5.

Roztočilová Sabina

Variace z Dona Quijota

43

5.

Havelcová Tereza

Pas de trois

43

6.

Rozsívalová Anna Terezie

Variace Lízy

42

7.

Kateřina Roučková

Valpružina noc

39

8.

Kuželová Sára

Giselle

36

9.

Rubášová Zuzana

Esmeralda

35

10.

Hendrichová Anja

Variace Kitri

34

11.

Špičková Anna

Variace Modrý pták

31

12.

Dosedlová Dominika

Variace

30

13.

Šimonová Anna

Variace cukrové víly

29

14.

Ziková Dominika

Šeříková víla

27

15.

Zavadilová Adéla

Variace Lízy

26

16.

Gabíková Veronika

Variace Sylvie

18

 

KATEGORIE 3B

 

 

soutěžící

název choreografie

hodnocení

1.

Freynová Kateřina   Hudíková Martina

Španělský tanec

53

2.

Jozífová Kateřina  Valešová Martina  Urbancová Anna  Vopalecká Barbora

Papouší papouchování

44

3.

Mokrenová Tereza  Němečková Terezie

Duo

42

4.

Hlaváčková Pavla  Eliášová Marie    Hubáčková Jana

Sněhurka v lese

37

5.

Hrobařová Aneta  Mairinger Filip

Dance of the Shepherd Boys

33

6.

Mensová Kateřina  Trojan David          Vobejda Roman

Nocturno

32

7.

Hanušová Martina  Gabíková Veronika

Variace květinářek

28

8.

Zavadilová Adéla  Roztočilová Sabina  Lomnická Tereza

Pas de trois

25

9.

Jakoubková Tereza  Růžičková Veronika  Smutný Václav

Pas de trois

15

 

 

KATEGORIE 4A

 

 

soutěžící

název choreografie

hodnocení

1.

Holčapková Eliška

Julie

80

2

Hanzlíková Michaela

Carmen

52

3

Poková Dominika

Kitri

49

4

Matohlínová Petra

Variace z Dona Quijota

43

5

Rozsypalová Natálie

Bayadere

42

5.

Hovorková Barbora

Variace královny démonu

42

6.

Drašnarová Kateřina

Variace Odilie

40

7.

Vlčková Veronika

variace Frygie

36

8.

Petrušková Zuzana 

Nikie

34

8.

Březovská Klára

Variace

34

8.

Křížková Nikol

Variace

34

9.

Schubertová Gabriela

Šeherezáda

31

10.

Smutný Václav

Variace Jamese

23

11.

Kejzlarová Jana

Popelka

18

12.

Sochrová Daniela

Šeříková víla

16

 

 

KATEGORIE 4B

 

 

soutěžící

název choreografie

hodnocení

1.

Roušková Kateřina    Poková Dominika  Foltmanová Kateřina  Poková Daniela

Tango

74

2

Ziková Dominika  Březovská Klára  Nippertová Nicole  Špačková Tereza

Bouře

67

3

Kejzlarová Jana   Hovorková Barbora

Ruské sólo

53

4

Petrušková Zuzana  Hanzlíková Michaela  Vlčková Veronika

La Valse

45

5

Čepelková Barbora  Čuříková Ivana            Valešová Ivana            Pelanová Alžběta

Variace víl z Walpurgiovy noci

44

6

Mayerová Michaela  Bibenová Kateřina  Bergová Lucie            Němcová Markéta

Tancissimo

37

7

Lumande Jacqueline  Moriová Magdalena

Variace ze Sylvie

36

8

Veselá Barbora               Rizzi Cristina

Reflection

33

9

Musilová Martina  Kyselová Kateřina

Variace z Dona Quijota

31

10.

Štastná Vanessa  Dupalová Aneta  Dupalová Dominika

Gioconditá

29

11.04.2011 13:33:36
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one