13. ročník, 8.4.2017

Výsledky 8. ročníku "Pardubické arabesky"

Výsledky 8. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

Výsledky 8. ročníku "Pardubické arabesky" - obrázek

Porota

Mgr. Miroslav Hajn

-začínal v Pardubicích, absolvent Taneční konzervatoře a AMU v Praze, studoval u prof. B. Bregvadzeho a N. Dudinské v Petrohradu, bývalý sólista baletu Národního divadla v Praze. Po úrazu na jevišti a tím ukončení taneční činnosti působí jako pedagog na Taneční konzervatoři Praha a AMU, spolupracuje s baletními soubory Státní opera Praha a PKB Pavla Šmoka. V současné době zástupce ředitele Taneční konzervatoře praha.

Lucie Šimůnková

-s baletem začínala v Pardubicích, poté pokračovala ve studiu na Taneční konzervatoři v Praze. Po absolvování konzervatoře získala angažmá v Laterně Magice v Praze. Také absolvovala baletní stáž v Kolíně nad Rýnem a stala se finalistkou Baletní soutěže v Brně. Nyní je studentkou AMU v Praze v oboru taneční pedagogika.

Jakub Šimůnek

-po absolvování Taneční konzervatoře v Praze působil jako člen a sólista souborů Pražského komorního baletu Pavla Šmoka a Laterny Magiky. V roce 2002 získal cenu Tanečník roku. V současné době tančí hlavní mužskou roli v muzikálu Lucrezia Borgia v divadle Hybernia v Praze.

Bohumila Mejcharová

-absolventka Taneční konzervatoře v Praze, po dobu 25 let sólistka Divadla J.K.Tyla v Plzni s roční pauzou díky angažmá v Německu, zakladatelka a dlouholetá pedagožka baletní školy při DJKT, v Německu spolupracuje 18 let s Baletním studiem Balance, několik let organizovala soutěž Ašský střevíček a založila občanské sdružení Balet o.s. - sdružení tanečníků v penzi pro organizování Mezinárodních galakoncertů tanečních škol v Plzni.

BcA. Adéla Pollertová

-absolvovala na Taneční konzervatoři hl. města Prahy, nyní studuje na HAMU obor Taneční věda. V roce 1994 získala na Mezinárodní baletní soutěži v americkém Jacksonu bronzovou medaili a ocenění za nejlepší juniorský pár soutěže, zlatá medaile za nejlepší choreografické dílo I Feel Good (R. Balogh). V témže roce na Národní baletní soutěži v Brně získala 1. cenu a ocenění za nejosobitější výkon.

1995-2004 - angažmá v Hamburském baletu ( v roce 1998 jmenována sólistkou baletu), od roku 2004 do současnosti je sólistkou baletu Národního divadla v Praze.

KATEGORIE 1.A

1.Vanská Barbora - Hej Pi Pi - 43 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

2. Kašíková Nicol - Cat - 41 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

3. Borovičková Lucie - Variace Lízy - 40 bodů,Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

4. Hálová Karolína - Variace dívky - 37 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

5. Rybanská Terezie - Variace - 35 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

6. Čížková Kateřina - Motýlek - 34 bodů, Konsonance Pardubice

7. Marešová Adéla - Bílá kočička - 33 bodů, ZUŠ Unhošť

8. Podlasová Monika - Svetlan´s Lullaby - 32 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

9. Staňková Ludmila - Zajíček - 31 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

10. Zavoralová Andrea - Variace Coppelie - 27 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

10. Šimonová Barbora - Děvčátko Julie - 27 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

11. Cvrkalovu Barbora - Ukolébavka - 26 bodů, Baletní škola FILIÁNEK

11. Hochmanová Tereza - Tanec malé Číňanky - 26 bodů, ZUŠ Chrudim

11. Narovcová Viktorie - Motiv Panny - 26 bodů, ZUŠ Taussigova Praha

12. Korotkina Arina - Magnólie - 24 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

12. Kotrbová Anna - Rozverná víla - 24 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

13. Macounová Tereza - Včelka - 21 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

14. Neumannová Eliška - Cukrová víla - 17 bodů, ZUŠ Liberec

15. Krajíčková Ema - Variace aurory - 17 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

KATEGORIE 1.B

1. A.Koudelková,M.Pospíšil,P.E.Semlerová,D.Šmídová -42 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

2. A.Bendová, T.Bendová - 41 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

3. L.Borovičková, A.Nováková - 39 bodů, Baletní škola BcA. Jána nemce Praha

4. E.Hrochová, F.Šourek, S.Novotná - 36 bodů, ZUŠ Chrudim

5. E.Petkovská, L.Staňková, N.Matysková - 35 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

5. A.Haldová, A.M. Mařáková, T.Götz - 35 bodů, Konsonance Pardubice

6. N. Michálková, A. Bujdová - 34 bodů - ZUŠ Unhošť

7. L.Skořepová, D. Šmíd - 33 bodů - ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

7. Z.Milotínská, D. Trojan - 33 bodů, ZUŠ Chrudim

8. K.Čížková, A.Šimáčková, A.Šmidberská, S.Žulevičová - 31 bodů, Konsonance Pardubice

9. T.Hochmanová, K.Hochmanová, Z.Kotrlová, K.Dusová - 30 bodů, ZUŠ Chrudim

10. K.Bačíková, W.Hanzlová, V.Mazurová, A.Tomášková -30 bodů, ZUŠ Sokolská třída, Ostrava

10. A.Zavoralová, V.Jeneiová, E.Petricová, T.Čejková - 30 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

10. E.Hrubá, B.Kofferová, P.Malinová, V.Pithartová - 30 bodů, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

11. L.Denksteinová, B.Moravcová, V.Šebková, T. Tatarová - 29 bodů, Konsonance Pardubice

12. A.Šmídová, K.Demlová, E.Ludvíková, E.Víravová - 28 bodů, ZUŠ pardubice - Havlíčkova

13. K.Maříková, B.Cvrkalová, O.Barvířová, R.Hubálková - 27 bodů, Baletní škola FILIÁNEK

14. D.Červeňanská, N.Červeňanská, T.Červeňanská - 24 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

KATEGORIE 2A

1. Janíčková Alžběta - Líza, 49 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

2.¨Polášková Nela - Tarantella, 46 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

3. Herrmannová Anna - Růžová variace, 45 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

4. Gracíková Izabel - Cikánský tanec, 42 bodů, Balet HKH Vl.Hrbkové, H.Králové

5. Chocholatá Anastasia - Amorek, 38 bodů, Konsonance Pardubice

6. Hrubá Estar - Dívka s paletou, 37 bodů, ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

6. Nováková Anežka - Lisetta, 37 bodů,Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

7. Rufertová Ema - Amorek, 36 bodů, Balet HKH Vl.Hrbkové, H.Králové

8. Valachová Helen - Španělský tanec, 35 bodů, Balet HKH Vl.Hrbkové, H.Králové

9. Machurová Kateřina - Čínský tanec, 34 bodů, ZUŠ Pardubice - Polabiny

9. Vacíková Alexandra - Variace Sad, 34 bodů,Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

9. Kapounová Sára - Swanilda, 34 bodů,Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

10. Ersová Carruth Markéta - Motýl, 32 bodů,Balet HKH Vl.Hrbkové, H.Králové

11. Kozlová Kateřina - Klárka, 31 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

12.Lucie Šimková - Variace, 30 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

13. Drašnarová Viktorie - Nykiya, 29 bodů, Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní Opeře Praha

14. Němečková Barbora - Variace, 26 bodů, Konsonance Pardubice

14. Kuželová Kateřina - Panenka, 26 bodů, ZUŠ Unhošť

15. Borovcová Nikola - Variace Něvy, 25 bodů, Konsonance Pardubice

16. Kaplanová Karolína, Stříbrné snění, 24 bodů, ZUŠ Chrudim

17. Ohnisková Lucie - Variace, 23 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

18. Heřmánková Kristýna, Variace Nebe, 20 bodů,Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

KATEGORIE 2B

1. N.Mašterová, J.Mičánková, 39 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

2. K.Gregorová, E.Kotýnková, M.Vomáčková, E.Zikmundová,37 bodů, Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha

3.V. Drašnarová, F.Vlček, 34 bodů, Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha

4. Karolína Hálová, Kristina Hálová, 33 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

5. M.Dordová, A.Dudová, A.Chovancová, E. Martausová, 30 bodů, ZUŠ Sokolská třída, Ostrava

5. E.Mročková, D.Racek, Š.Hezká, 30 bodů, ZUŠ Pardubice - Polabiny

6. A.Chocholatá, N.Borovcová, B.Němečková, 29 bodů, Konsonance Pardubice

7. S.Kapounová, E.Holoubková, 27 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

8. V.Gelová, L.Kračmarová, K.Javůrková, S.Procházková, 26 bodů, ZUŠ Hranice

9. M.Carruthersová, H.Valachová, E.Rufertová, A.Neuerová, 23 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

10.A.Bebko, M.Červená, N.Dudová, H.Šmolková, 22 bodů, ZUŠ Sokolská třída, Ostrava

11. N.Trojanová, P.Olexová, J.Milotínská, 21 bodů, ZUŠ Chrudim

12. K.Kaplanová, S.Zemanová, V.Zachová, V.Zelendová, 18 bodů, ZUŠ Chrudim

13. M.Matoušková, E.Jandová, K.Ševčíková,13 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha

KATEGORIE 3A

1. Rákosová Michaela – 43 bodů, Konsonance Pardubice

2. Vyroubalová Veronika – 39 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

3. Anna Šimonová – 37 bodů, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

4. Hendrichová Anja – 35 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

5. Havelcová Tereza – 33 bodů, Mníšek pod Brdy, Ve Štítku 987

6. Mašterová Natálie – 32 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

7. Sukopová Eliška – 32 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

8. Hájková Adéla – 31 bodů, Baletní studio při MDO Olomouc

9. Schindlerová Adéla – 31 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

10. Hubáčková Jana – 31 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

11. Mokrenová Tereza – 31 bodů, Konsonance Pardubice

12. Stříteská Lucie – 29 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

13. Holoubková Eliška – 29 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

14. Koulová Pavla – 28 bodů, ZUŠ Unhošť

15. Němečková Terezie – 28 bodů, Konsonance Pardubice

16. Roztočilová Sabina – 27 bodů, ZUŠ Parduvice – Havlíčkova

17. Milotínská Jana – 25 bodů, ZUŠ Chrudim

18. Doubravová Zuzana – 25 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

19. Hálová Kristina – 23 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

20. Hudíková Martina – 23 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

21. Eliášová Ludmila – 16 bodů, ZUŠ Unhošť

KATEGORIE 3B

1. T.Němečková, T.Mokrenová – 43 bodů, Konsonance Pardubice

2. A.Herrmannová, A.Schindlerová, Z.Doubravová, S.Honskusová – 41 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

3. M.Rákosová, A.Šimonová – 40 bodů, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

3. D.Dosedlová, S.Roztočilová – 40 bodů, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

4. K.Kuželová, P.Koulová, L.Eliášová – 33 bodů, ZUŠ Unhošť

5. D.Ondráčková, T.Pomajbíková – 32 bodů, ZUŠ Žerotín Olomouc

6. S.Bergmanová, K. Freynová, M.Hudíková – 31 bodů, Soukromá ZUŠ Mgr. Radmily Chmelové

7. J.Feixová, J. Zafarová – 27 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

8. A.Hovorková, B.Pelánová – 23 bodů, ZUŠ Broumov

9. A. Hovorková, B.Pelánová, I.Čuříková, B.Čepelková – 20 bodů, ZUŠ Broumov

KATEGORIE 4A

1. Poková Dominka – 37 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

2. Blažková Anna – 36 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

3. Ziková Dominika – 35 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

4. Bibenová Katřina – 33 bodů, ZUŠ Pardubice – Polabiny

5. Rozsypalová Natálie – 32 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

6. Drašnarová Kateřina – 31 bodů, Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové

7. Hovorková Barbora – 30 bodů, ZUŠ BROUMOV

8. Roučková Kateřina – 28 bodů, Baletní škola Arabeska Praha

9. Vlčková Veronika – 28. Bodů, ZUŠ P. Vejvanovského, Hlučín

10. Gabíková Veronika – 27 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

11. Smutný Václav – 27 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

12. Březovská Klára – 27 bodů, Baletní škola BcA. Jána Nemce, Praha

13. Ferenczová Kateřina – 22 bodů, Soukromá ZUŠ Havlíčkův Brod

14. Petrušková Zuzana – 22 bodů, ZUŠ P. Vejvanovského, Hlučín

15. Lomnická Tereza – 18 bodů, ZUŠ Pardubice – Havlíčkova

16. Hanzlíková Michaela – 3 body, ZUŠ P. Vejvanovského, Hlučín

KATEGORIE 4B

1. V.Vyroubalová, K.Drašnarová, A.Blažková, E.Rufertová –Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové , 39 bodů

2. K.Foltmanová, L.Šimková, K.Roučková – Baletní škola Arabeska Praha, 38 bodů

3. Z. Petrušková, V.Vlčková, M.Hanzlíková – ZUŠ P.J.Vejvanovského, Hlučín, 35 bodů

4. D.Ziková, K.Březovská, V.Pokorný – Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 33 bodů

5. B.Veselá, C.Rizzi – ZUŠ Taussigova, Praha, 33 bodů

6. K.Kyselová, M.Musilová, N.Musilová – ZUŠ Pardubice-Havlíčkova, 32 bodů

7. B.Hovorková, J.Keyzlarová – ZUŠ Broumov, 31 bodů

8. K.Slámová, J.Hubáčková, A.Hrobařová, N.Rozsypalová - Balet HKH Vl. Hrbková, H.Králové, 28 bodů

9.L.Bergová, K.Bibenová, M.Němcová – ZUŠ Pardubice-Polabiny, 28 bodů

10.V.Gábíková, V.Smutný - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 24 bodů

11. A.Hendrichová, N.Hnízdilová - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 22 bodů

KATEGORIE 5A

1.P. Špaček - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 45 bodů

2. E. Rufertová - Balet HKH H.Králové, 44 bodů

3. E. Holčapková - ZUŠ Žerotín Olomouc, 43 bodů

4. D. Poková - Baletní škola Arabeska, Praha 41 bodů

5. V. Pokorný - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 40 bodů

6. H. Zellerová - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 36 bodů

7. K. Faltejsková - Konsonance Pardubice, 33 bodů

8. S. Zellerová - Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 32 bodů

9. L. Bergrová - ZUŠ Pardubice -Polabiny, 27 bodů

10. D. Boruszewska - Valašské Meziříčí, 27 bodů

11. K. Foltmanová - Baletní škola Arabeska Praha, 25 bodů

12. J. Medová - Soukromá ZUŠHavlíčkův Brod, 21 bodů

KATEGORIE 5B

1. K. Bednářová, K. Hečová, J. Holčáková, L. Režná - Baletní škola I.V. Psoty Brno, 48 bodů

2. K. Faltejsková, T. Wilzingová -Konsonance Pardubice, 45 bodů

3. S. Zellerová, H. Zellerová -Baletní škola BcA. Jána Nemce Praha, 42 bodů

4. Daniela Poková, Dominika Poková- Baletní škola Arabeska Praha, 39 bodů

5. A. Faitová, L. Štysová, P. Myslivcová, K. Majerová - ZUŠ Taussigova, Praha, 37 bodů

6. T. Špačková, P. Špaček - Baletníškola BcA. Jána Nemce Praha, 30 bodů

7. M. Hujerová, P. Najmon -Konsonance Pardubice, 27 bodů

CENY POROTY

David Trojan - ZUŠ Chrudim - Za partnerskou spolupráci

Čínský tanec - ZUŠ Unhošť - Za výtvarné zpracování

Dominika Ziková, Klára Březovská, Vladimír pokorný - Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha - Za partnerskou spolupráci

Daniela Poková, Dominika Poková - Baletní škola Arabeska, Praha - Za osobitý projev

CENA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ ARABESKU SOUTĚŽE:

Michaela Rákosová - Konsonance Pardubice

19.04.2012 10:35:35
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one