13. ročník, 8.4.2017

Výsledky 9. ročníku, 13.4.2013

DSC_0166.JPG
KATEGORIE 1.A
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Terezie Rybanská Ve víru tance Baletní škola Arabeska 49
2. Mrázek Daniel tanec bubeníka ZUŠ Fr. Kmocha Kolín 45
3. Kašíková Nicol Včelka Maja Balet HKH - Hrbková 42
4 Tomáš Götz March Konsonance Pardubice 37
5 Kateřina Čížková Variace Loutky Konsonance Pardubice 36
6 Andrea Zavoralová Variace Kitri ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 34
6 Hálová Karolina Variace Noci Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 34
7 Natálie Málková Magnolie ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 32
8 Julie Peřinová Tanec loutky ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 31
8 Vejnarová Johana  Kočka ZUŠ Taussigova, Praha 31
9 Vacíková Taťána Variace Nebe Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 30
9 Juránková Sabina Tanec Kolovrátek ZUŠ Fr. Kmocha Kolín 30
9 Barbora Kofferová Růžový panter Konsonance Pardubice 30
10 Hochmanová Tereza Jdeme do opery TO ZUŠ Chrudim 28
10 Hubálková Rebeka  Zajíček Baletní škola FILIÁNEK 28
11 Anna-Marie Mařáková Zima Konsonance Pardubice 27
12 MAREŠOVÁ ADÉLA ZIMNÍ VÍLA ZUŠ Unhošť 25
13 Lucie Skořepová Zvoněnka ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 21
14 Heinlein Katharina Amor Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 19
15 Malotová Julie  Variation Paquita Baletní škola FILIÁNEK 17
15 Flousková Barbora Variace Popelky BS Fouette Broumov 17
16 Westlake Johana Variace Jeane Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 14
KATEGORIE 1.B
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1 Koudelková Anna  Pospíšil Marek Polka přes nožku Baletní studio při MD Olomouc 49
2 Šmídová Klára          Herz Tim Karkulka a vlk Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 43
3 Borovičková Lucie  Hálová Karolina Tarantella Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 42
4 Zafarová Evelína     Rybanská Terezie  Tanec s čertem Baletní škola Arabeska 39
5 Anna-Marie Mařáková  Tomáš Götz           Ondřej Veselý       Barbora Moravcová Variace  Konsonance Pardubice 37
6 Vacíková Taťána  Vacíková Dominika Rozverné víly Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 35
7 Pelikánová Zuzana  Hrubešová Klára Vyzvání k tanci Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 32
8 Bartoníček Václav   Lagron Matyáš         Šourek František Šampaňská polka TO ZUŠ Chrudim 31
8. Hubálková Rebeka   Cvrkalová Barbora Barvířová Olga  Kejklíři Baletní škola FILIÁNEK 31
9. Hochmanová Tereza  Koblasová Dagmar  Malé tanečnice TO ZUŠ Chrudim 29
9. Julie Peřinová       Barbora Kofferová Carol Konsonance Pardubice 29
9. Charlotte Jindříšková   Kristýna Demlová   Eliška Ludvíková     Eliška Víravová Stonožka ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 29
9. Dusová Kristýna  Kotrlová Zuzana   Koubová Justýna  Hochmanová Karolína Variace Aspicie TO ZUŠ Chrudim 29
10. Natálie Málková        Nikol Hanzová Valčík ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 28
10. Andrea Zavoralová     Elen Petricová    Vanessa Jeneiová    Tereza Čejková Vyzvání k tanci ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 28
11. Natálie Hanzlíková     Barbora Jeníková     Amália Scheerová   Matouš Haničák Sněhuláci Konsonance Pardubice 27
12. Bára Dusilová       Ludmila Jakubcová   Monika Zemková Malé tanečnice Konsonance Pardubice 26
13. Školníková Karla     Sočkalíková Eliška  Prouzová Sára   Betašová Libuše Blue canaris BS Fouette Broumov 22
14. Vodňanská Johana  Zemanová Ela     Flašková Alena Dřeváčkový tanec Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 20
15. Lucie Skořepová      Daniel Šmíd             Ema Krajíčková Pas de Trois ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 19
15. Juračková Alena Malotová Julie     Zelníčková Ema        Zezulová Karolina Francouzský tanec Baletní škola FILIÁNEK 19
KATEGORIE 2.A
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Polášková Nela  Tarantella SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 49
2 Gracíková Izabela Arabka Balet HKH - Hrbková 44
3 Hrubá Ester  Variace Lízy BS Ballet Prima Pardubice 40
4 Makarová Adéla  Tanec hodin BS Ballet Prima Pardubice 39
5 Kapounová Sára  Esmeralda Baletní škola FILIÁNEK 38
6 Cabruthérsová Markéta Ruský tanec Balet HKH - Hrbková 37
6 Borovičková Lucie Variace Zlata Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 37
7. Nováková Anežka Růžová variace Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 34
7. Kozlová Kateřina Variace SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 34
8. Valachová Helena Variace Korzár Balet HKH - Hrbková 33
8. Staňková Ludmila  Variace SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 33
8. Barbora Němečková Variace Kitri Konsonance Pardubice 33
9. Zikmundová Emma Víla ze sněhových vloček Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 32
10 Gregorová Karolína Nikiya-variace Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 31
11 Cvrkalová Barbora  Variace Baletní škola FILIÁNEK 28
12 Ohnisková Lucie   Baletní škola Arabeska 27
13. Haškovcová Rozárie Viva la vida Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 26
14. Kaplanová Karolína Variace v růžovém TO ZUŠ Chrudim 22
15. Vebrová Berenika Variace Kitri Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 20
15. Musilová Kristýna  Jaro Soukromá ZUŠ Havlíčkův Brod 20
16. Zemanová Sára Variace   TO ZUŠ Chrudim 19
17 Jaroslava Sieratovská Variace Avrory BS Fouette Broumov 17
KATEGORIE 2.B
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Ludmila Staňková       Nela Polášková       Johana Mičánková Rendez vous SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 46
2 Eliška Petkovská  Kateřina Kozlová  Ředinová Iveta Služtičky SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 40
3 Fialová Anežka  Andělová Šarlota  Krubnerová Adéla  Kuklová Kateřina Čínský tanec Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 39
4 Hrubá Ester        Makarová Adéla  Tanec perel BS Ballet Prima Pardubice 38
5 Kapounová Sára        Kunzová Agáta    Ocetková Eliška        Prokešová Katka Tanec dívek BŠ I. V. Psoty Brno 36
5 Daenhardtová Klára  Herz Tim                   Nosková Alexandra  Šmídová Klára Ruský tanec Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 36
6 Anna Jonková         Tereza Bartáková Ginger Baletní škola Arabeska 33
7 Kateřina Čížková       Anna Haldová        Andrea Šimáčková Pas de trois Konsonance Pardubice 30
8 Barbora Němečková  Nikola Borovcová Variace Konsonance Pardubice 29
9 Tamara Opletalová    Lucie Vysekalová   Eliška Čechová Uherský tanec SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 28
10 Tsima Marie               Kuncková Martina Duben BŠ I. V. Psoty Brno 27
11 Bára Kubešová           Eva Selzerová Ocean and Pearels ZUŠ Hranice 26
12 Ohnisková Terezie  Ohnisková Lucie  Chyšková Karolína   Krejčí Nikol Ma Perke Baletní škola Arabeska 24
13 Kožíšková Pavlína   Roubíčková Sára  Romance BS Ballet Prima Pardubice 24
14 Kaplanová Karolína  Zemanová Sára Pizzicato TO ZUŠ Chrudim 22
15 Danniela Balášová   Talia Hana Tatarová  Tereza Macounová   Stela Žulevičová Night Shadow Konsonance Pardubice 17
KATEGORIE 3.A
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Sukopová Eliška Kleopatra Baletní studio při MD Olomouc 34
2. Stříteská Lucie Diamant Balet HKH - Hrbková 33
3. Anastasia Chocholatá Variace Konsonance Pardubice 32
4. Eliášová Marie Giselle Balet HKH - Hrbková 31
5. RajmonováEliška Neapolská princezna ZUŠ Zbraslav Praha 30
6. Pomajbíková Tereza Hledání ZUŠ Žerotín, Olomouc 29
7. Michaela Rákosová Chopiniana ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 28
7. Ondráčková Daniela La Vita e Bella ZUŠ Žerotín, Olomouc 28
7. Doubravová Zuzana Variace Vodní víly Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 28
8. Lucie Šimková Medora Baletní škola Arabeska 27
9 Hálová Kristina Armida Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 26
10 Al-Imamová Natalia Nocturno F-moll Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 24
11 Rufertová Ema Florina Balet HKH - Hrbková 22
12 Vacíková Alexandra Variace Sad II. Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 21
13. Kotýnková Eliška Ředkvička-variace Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 20
14. Nikola Borovcová Variace Aurory Konsonance Pardubice 18
15. MUŽÍKOVÁ MILADA PANENKA ZUŠ Unhošť 14
16. KOULOVÁ PAVLA VÍLA ZE ZLATÉHO VÍNA ZUŠ Unhošť 13
17. Hovorková Anna Medora ZUŠ Broumov 12
KATEGORIE 3.B
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Gregorová Karolína  Zikmundová Emma  Vlček František Pas de trois Baletní škola Olgy Kyndlové při Státní opeře Praha 40
2. Stejskalová Klára   Pomajbíková Tereza Moje kuře ZUŠ Žerotín, Olomouc 28
3. Vacíková Alexandra  Doubravová Zuzana  Schindlerová Adéla Drahokamy Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 26
4. Kučerová Kristýna  Nedvědová Natálie   Bilanová Adéla Konichiwa ZUŠ Žerotín, Olomouc 25
KATEGORIE 4.A
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Ziková Dominika Variace Čajkovskij Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 37
2 Dominika Dosedlová Stop The World Konsonance Pardubice 36
3 Vyroubalová Veronika Kitri Balet HKH - Hrbková 35
4 Vlček František Variace ze svatebního páru Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 34
5 Jacqueline Lumande Variace Kitri ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 32
6 Terezie Němečková Feeling Konsonance Pardubice 30
7 Tereza Mokrenová Variace Konsonance Pardubice 29
7 Rozsypalová Natalie Aurora Balet HKH - Hrbková 29
8 Kateřina Roučková Čajkovskij Bmoll Baletní škola Arabeska 27
8 Hubáčková Jana Líza Balet HKH - Hrbková 27
9 Schindlerová Adéla Modrá variace Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 26
10 Špičková Claudia Variace Nikie SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 23
10 Hendrichová Anja Variace Paquita Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 23
10 ELIÁŠOVÁ LUDMILA VARIACE AURORY ZUŠ Unhošť 23
11 Anna Šimonová Variace Chopin ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 22
10 Johana Zafarová Variace z baletu Raymonda Baletní škola Arabeska 21
KATEGORIE 4.B
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Anastasia Chocholatá  Dominika Dosedlová  Terezie Němečková  Tereza Mokrenová Finale Konsonance Pardubice 44
2 Poková Daniela Roučková Kateřina  Šimková Lucie West side story Baletní škola Arabeska 35
3 Michaela Rákosová  Anna Šimonová Hallelujah ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 33
4 Freynová Kateřina      Hudíková Martina Pizzicato SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové 32
4 Vlček František    Smutný Václav Čardáš Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 32
4 Hromádková Dita   Kuzněcovová Daria Vzpomínka na Benátky ZUŠ Žerotín, Olomouc 32
5. Vyroubalová Veronika  Dražková Anna     Slámová Kateřina  Hubáčková Jana Variace Carmen Balet HKH - Hrbková 30
6. Veselá Barbora         Rizzi Cristina  Hello ZUŠ Taussigova, Praha 28
7 Crhová Tereza   Šolthésová Barbora Buenas Tardes ZUŠ Žerotín, Olomouc 26
8 Sabina Roztočilová  Adéla Zavadilová  Aurora Boštíčková Kateřina Vrabcová Menuet ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 23
9 Gabíková Veronika  Hanušová Martina Duet Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 17
10 Hanušová Tereza  Nevorová Anna  Hlaváčková Pavla Les Filles Falles Balet HKH - Hrbková 16
11  Pelanová Bětka       Nepila Sára          Čuříková Ivana     Čepelová Bára Bile pied de pointe ZUŠ Broumov 10
KATEGORIE 5.A
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Rufertová Eliška Variace  Balet HKH - Hrbková 50
2 Daniela Poková Variace Baletní škola Arabeska 41
3 Drašnarová Kateřina Kitri Balet HKH - Hrbková 34
4 Dominika Poková Variace z Coppelie Baletní škola Arabeska 33
5 Bibenová Kateřina La pasión caliente ZUŠ Pardubice - Polabiny 31
6 Kateřina Faltejsková Variace Konsonance Pardubice 30
7 Zellerová Slávka Variace Řeky Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 28
7 Zellerová Helena Variace Ondine Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 28
8 Blažková Anna Variace Bayadere Balet HKH - Hrbková 26
9 Špačková Tereza Variace z tria I. Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 24
9. Lenka Vaneková var. Kitri ZUŠ Hranice 24
10. Bergová Lucie Valse ZUŠ Pardubice - Polabiny 23
10. Kateřina Foltmanová Variace z Corsaire Baletní škola Arabeska 23
11. Keyzlarová Jana Bayadera II. Jednání ZUŠ Broumov 21
12. Hadačová Romana VARIACE KITRI ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice 20
13.  Vyhnálková Kristýna Tango TO ZUŠ Chrudim 15
14. Hadačová Ladislava VARIACE ODILIE ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice 13
KATEGORIE 5.B
UMÍSTĚNÍ JMÉNO CHOREOGRAFIE   POČET BODŮ
1. Kateřina Faltejsková   Tereza Wilzingová    Pavel Najmon Benátské capriccio Konsonance Pardubice 41
2. Březovská Klára  Pokorný Vladimír Adagio Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 34
3. Poková Dominika   Foltmanová Kateřina Stand by me Baletní škola Arabeska 32
4. Zellerová Slávka  Zellerová Helena   Džurná Kristýna Tournament Gallop Baletní škola BcA Jána Nemce, Praha 31
5. Svitavská Petra    Šmídová Denisa  Šmídová Iva      Vašíčková Míla Habanera BŠ Řetězové reakce, Brno 28
6. Drašnarová Kateřina  Rozsypalová Natalie  Turková Anna Variace Carmen Balet HKH - Hrbková 27
6. Bergová Lucie     Bibenová Kateřina   Němcová Markéta Just one look ZUŠ Pardubice - Polabiny 27
7. Augustinová Anežka  Hadačová Romana  Hadačová Ladislava ŠÁTKOVÝ TANEC ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice 23
7. Martina Musilová    Tereza Lomnická       Gabriela Schubertová      Nathálie Musilová Tarrantela ZUŠ Pardubice - Havlíčkova 23









































































































































































































































































15.04.2013 19:49:26
baletoman
A
R
A
B
E
S
K
A
arabeska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one